Cykl: Zrób to sam - ozdoby wielkanocne z papieru

Dopiero co świętowaliśmy Święta Bożego Narodzenia, a już za miesiąc Wielkanoc! Czas tak szybko płynie, że nawet nie zdążyłam się zorientować. Ale uwielbiam ten czas. W mojej głowie już szaleją pomysły na dekoracje, a ze względu na brak czasu do zaawansowanego tworzenia, szukam pomysłów łatwych.
Dziś zapraszam do zapoznania się z naprawdę banalnymi pomysłami na wiosenne dekoracje! Girlandy to nie tylko dekoracja na święta Bożego Narodzenia, łańcuchy z jajkami albo króliczkami też świetnie sprawdzą się we wnętrzu. Poniżej łańcuch ze znajomych próbek farb.

popsugar.com/smart-living/Paint-Sample-Crafts-31024252

Kolorowy papier kupimy w każdym supermarkecie. Z kartonu możemy wyciąć króliczka który będzie bazą dla wycięcia pozostałych króliczków. Czy nie są słodkie?

cherishedbliss.com/moonlight-mason-jars-link-party-9


Ozdobę do zawieszenia na przykład na drzwi, też można zrobić z samego papieru. Tutaj niezbędne są papierowy talerz, kartki, nożyczki, klej, wstążka i szablon w kształcie jajka. theresourcefulmama.com/easy-paper-easter-wreath

Na koniec jak zawsze najlepszy według mnie pomysł - własne, kolorowe drzewko. Niezbędnjest drut florystyczny do uformowania gałązek i znowu kolorowe kartki.

housewivesofriverton.com/2011/10/covered-light-switch-outlet-plates

Pracochłonne, ale jednocześnie łatwe i jak efektowne!

A Wy, jakie macie plany na dekoracje świąteczne?