Bajeczne kolorowanki - nie tylko dla dzieci!

Wiosna tuż tuż, niedługo zrobi się cieplej, zaczniemy więcej czasu spędzać aktywnie, na świeżym powietrzu. Jednak w takie dni jak dziś - bardzo wietrzne i czasem deszczowe - musimy jeszcze znaleźć sposób na spędzanie czasu w domu. A ten czas może być wykorzystany bardzo efektywnie!
W sklepach możemy znaleźć książki z kolorowankami, które wcale niekoniecznie są zarezerwowane dla dzieci. Tego typu umilacze czasu pomagają pokonać stres, rozwijają kreatywność, oraz uczą cierpliwości. Jednak nie tylko w książkach możemy kolorować. Anna Grunduls, projektantka komunikacji wizualnej, tworzy wspaniałe plakaty do kolorowania, które pięknie przyozdobią pustą ścianę. Masz taką w swoich czterech kątach? Zobacz co nietypowego możesz na niej umieścić.


Plakat o wymiarach 50x70 cm został bezpiecznie zapakowany w tubę. Po rozwinięciu, zaprezentował mi się przepiękny wzór.


Dodatkowo do paczki dołączone były piękne pocztówki, które też można pokolorować! Wysyłając komuś taką pocztówkę, możemy też zapewnić tej osobie przyjemną zabawę.


Zachwyciłam się detalami. Małe piórka, ptaki, to wszystko komponuje się w spójną całość.Nie ukrywam, że w kolorowaniu pomogło mi kilka osób, i nie tylko osób ;) Dziecięca dłoń poprowadziła kolory po swojemu, dzięki czemu cały obraz niesamowicie się ożywił. Ja natomiast z kolorami obchodzę się bardzo delikatnie.W swoim małym mieszkanku znalazłam jedno miejsce na umieszczenie plakatu - w sypialni nad łóżkiem. Świeżo odmalowana, z wyeksponowanymi rysunkami i pamiątką ślubną, plakat prezentuje się pięknie i ożywia pomieszczenie.
Jak Wam się podoba? Ten wzór to tylko jeden z wielu innych, przepięknych propozycji. Więcej zobaczycie na stronie Anny - annagrunduls.com. Jeśli nie macie pomysłu na prezent - myślę że jest to strzał w dziesiątkę.