Boazeria na ścianach w pokoju dziewczynki - odnowa całkowita

Droga mamo, jeżeli masz konto na Instagramie i chętnie pomagasz, sprawdź profil @czyndobro i wylicytuj rzecz lub usługę. Pieniążki powędrują na potrzeby leczenia chorego dziecka. Właśnie niedawno zaoferowałam swoją usługę zaprojektowania pokoju, projekt zlicytowała mama czteroletniej dziewczynki, która uwielbia kolor różowy.


Nie wstawię zdjęć pokoju w stanie obecnym, ale zaznaczę, że ściany w 90% pokryte są klasyczną boazerią. Pokój jest przez to niezwykle mały i ciemny. 


Moja propozycja wygląda tak jak powyżej. Boazeria na bocznych ścianach przemalowana na biało, na ścianie z łóżkiem na różowo. Takie kolory możemy sprawić za pomocą farby Altax. Pokój nam się optycznie powiększył i nie stał się zimny


W pokoju nie było szafy, nie ma jej też teraz. Mamy natomiast komodę oraz regał i biurko. Tę piękną tapetę znaleźć można na allegro w bardzo przystępnej cenie.
Wykorzystane meble to kolekcja Ines od Bellamy


Jest to pierwsza wersja aranżacji pokoju, zamawiając u mnie projekt dostajesz dwie - pierwsza jest moją czystą propozycją, druga zawiera zmiany, które marzą się klientom.
Jakie jest Wasze zdanie na temat tej propozycji?