Biało - złoty pokój dziewczynki

Złoto - wyjątkowe, ale także wcale nie łatwe do wykorzystania. Niektórym może kojarzyć się z przepychem, stylem rokoko, bogactwem albo przesadą. A jak osiągnąć minimalizm i prostotę wykorzystując kolor złoty? Właśnie mierzyłam się z takim wyzwaniem, a efekty widzicie poniżej


Tak jak w ostatniej prezentacji tego samego pokoju, motywem przewodnim są koty. Wspinają się tu i ówdzie, na jednym można nawet rysować kredą! Wszystkie te kocie naklejki dostaniemy u yokodesignKuliste kształty postanowiłam wykorzystać jako dodatkowy motyw przewodni - okrągłe panele ścienne, okrągły dywan, lustro oraz złote kropki i grochy które stanowią cały wygląd pokoju, dzięki czemu jest miękko i przytulnieSzafa do wykonania na wymiar, z bocznej strony ma odkryte półki, drugi regał w kształcie domku jest idealnym miejscem na szkolne przybory, oraz dobrą kryjówką dla kolejnego kociaka. Biel i bardzo stonowane dodatki wyciszają złote szaleństwo na suficie.
Mała właścicielka pokoju jest szczęśliwa z osiągniętego efektu, który będzie wdrażany w życie. A Wy co o pokoiku sądzicie?