Pokój siedmiolatki - projekt

Zaprojektowanie pokoju z użyciem istniejących już mebli, na zupełnie innym metrażu, to zawsze dla mnie spore wyzwanie. Do tej pory dziewczynka mieszkała w mniejszym - długim i wąskim pokoju, jednak rodzice podjęli decyzję o zamianie - w dotychczasowej sypialni ma powstać pokój córki.


Pojawiło się kilka nowych elementów, stare delikatnie przerobiłam i ustawiłam tak, aby korzystanie z nich i dostęp były wygodne


Wygodny kąt dla siedmiolatki i koleżanek to ważna rzecz :) Wiszące fotele cieszą się teraz bardzo dużą popularnością, przede wszystkim dlatego że są wygodne i wyjątkowo ładne - a także naprawdę nie drogie.
Słynny regał Kallax ma chyba każdy. Z łatwością można go przerobić na elegancki mebel dodając nóżki i wkłady półek. Zmieniając jeszcze gałki w szafkach i szufladach uzyskamy naprawdę oryginalny efekt.


Wnęka to dla mnie zawsze idealne miejsce na pojemną szafę. A szafa z lustrem to absolutny must have w pokoju każdej młodej damy. Drabinki obok niej pojawiły się na życzenie mamy - jest to świetny sposób na zadbanie o zdrowie kręgosłupa i na ćwiczenia.


Biurko pod oknem zawsze będzie dobrze doświetlone, a obok niego stanął także ulubiony przez wielu regał Billy, kolejne pojemne miejsce w tym dużym pokoju


Zamawiając u mnie projekt, zawsze w cenie jest druga aranżacja. W tej mama chciała zobaczyć gotową szafę w innym miejscu, oraz uzyskać więcej miejsca po środku pokoju.


Jak Wam się podoba i którą wersje byście wybrały/wybrali?