Magiczny pokoik dwulatki

Pokój dziecka to nie tylko ładne pomieszczenie. To miejsce, w którym mały człowiek uczy się, rozwija, bawi i śni kolorowe marzenia.
Ostatnio miałam bardzo ciekawy projekt, zlecony przez mamę zdecydowaną na konkretne rozwiązania. Pokój córeczki ma być modny, przytulny, kolorowy i nie za drogi w urządzaniu.
Pomieszczenie jasne, z dwoma oknami które mocno zadecydowały o rozstawieniu mebli i funkcjonalności pokoiku. 
Konieczne według pomysłu mamy były: fotel uszak, łóżeczko rosnące z dzieckiem, baldachim, siedzisko, pojemna szafa oraz miejsce do rysowania i kreatywnej zabawy.
Jednym z ważniejszych aspektów w pokoju dziecka jest przechowywanie. Półki, skrzynie, kosze na zabawki - na rynku mamy mnóstwo rozwiązań, dzięki którym możemy schować wszystkie zabawki i szpargały. Dlatego siedzisko zaproponowałam z najsłynniejszego regału Kallax, któremu wystarczy dodać eleganckie nóżki, aby stał się eleganckim meblem. Pudełka do tego regału można dostać nie tylko w popularnej sieciówce meblowej, ale także w innych sklepach, nawet w marketach. Takie pudełko pomieści wiele, jest tanie, lekkie i łatwo dostępne.

Dzieci lubią szaleć - marzą na czym popadnie, dlatego warto "zabezpieczyć" ściany fantazyjną naklejką po której można rysować ścieralną kredą. Dobra zabawa i ciekawy wystrój w jednym. Dodajmy poduchy, domek dla lalek, dywan i kolorowe motywy - zaczarowany świat wesołej dziewczynki gotowy!

Jak Wam się podoba?