Urządzamy pokój dziecka - styl nowoczesny

Białe meble oraz styl skandynawski to ciągle ulubiona kombinacja młodych rodziców poszukujących mebelki dla dziecka. Urozmaicone o uchwyty w kształcie kropelek lub gwiazdek, na fikuśnych nóżkach to dodatkowo bardzo oryginalny wybór.
Kolekcja Oslo, to francuskie meble producenta Sauthon, wyprodukowane na 2017 rok. To nowoczesny design, z delikatnym skandynawskim akcentem i spokojną kolorystyką. Białe meble stoją na skośnych nóżkach, mają drewniane wykończenia i fantazyjne bukowe uchwyty w kształcie granatowych gwiazdek lub kropli wody - do wyboru. Dzięki idealnie dobranym kolorom, pokój urządzony meblami z tej kolekcji będzie kojarzył się ze spokojną wodą lub też sennym, nocnym niebem.
Kolekcja składa się z podstawowych brył, takich jak łóżeczko, komoda i szafa, ale również z łóżeczka z możliwością transformacji na łóżko 190 cm na 90 cm!


Do mebli pasuje mnóstwo wspaniałych dodatków. Do motywu gwiazdki, dodajmy piękny dywan w pasującym odcieniu


A do kropelki: dywan chmurkę!


Wtedy na ścianie świetnie sprawdzi się chmurka, po której można rysować i pisać.
Lub kropelki albo gwiazdki, które możemy dowolnie rozmieścić na ścianie.
Nie zapominajmy oczywiście o oświetleniu. Z serii kropelki oraz gwiazdki dobrać możemy również lampy - nocną, wiszącą, kinkiet. Wszystko w jednym stylu.Do obu motywów można dobrać również pościele, półki, skrzynie na zabawki... A wszystkie te produkty znajdziecie pod jednym adresem: studiobarw.com
Jak Wam się podoba taka kompozycja? Wybieracie gwiazdki, czy kropelki?