Urządzamy pokój dziecka - łóżko domek

Łóżka w kształcie domków cieszą się niesłabnącą popularnością. Są ponadczasowe, ciekawe i przede wszystkim marzą o nich dzieci. W ostatnim czasie jeden z producentów meblowych wprowadził bardzo ciekawe rozwiązanie - łóżko-domek, które rośnie wraz z dzieckiem.Kolekcja mebli Pinette łączy w sobie najważniejsze elementy dobrego stylu, czyli prostą formę, ponadczasową kolorystykę, przyjazne materiały oraz funkcjonalne rozwiązania. Komplet składa się z łóżka, komody, oraz szafy - w tym łóżeczko możemy rozłożyć na długość 160 cm - w sam raz, na czas od niemowlęcia do starszego dziecka.


Ponadczasowa kolorystyka - szarość połączona z bielą i drewnem - może być połączona z każdym kolorem, dlatego mamy nieograniczone możliwości w aranżacji pokoju. Ja postawiłam na neutralność i wybrałam dodatki w podobnej kolorystyce, dzięki czemu klimat wnętrza można zmieniać za pomocą drobnych akcentów.

Przepiękny, ręcznie wykonany dywan w gwiazdki. Miękki i łatwy w utrzymaniu zadowoli każdego szkraba.

Ponieważ mamy już wybrane meble na lata, w przyszłości będziemy mogli wybrać biurko - dla starszego lub młodszego dziecka. Ergonomiczne biurka, z regulowanym blatem zapewnią dziecku wygodę i odpowiednią postawę, a na dodatek w szarym kolorze pasują do każdego pokoju. Możemy je również dostać w innych kolorach.


Oświetlenie - wybrałam lampę wiszącą z kolekcji Edvin skandynawskiej firmy Kids Concept. Bardzo delikatny, zwierzęcy motyw na pewno się nie znudzi. Do niej możemy dobrać lampki w podobnej kolorystyce.


Dla dopełnienia całości - naklejka na ścianę z motywem latawców!


... lub bardzo eleganckie ramki na zdjęcia, dzięki których ozdobimy ścianę i zachowamy najpiękniejsze wspomnienia.Jak Wam się podoba moja propozycja? Wszystkie produkty możecie zamówić w sklepie studiobarw.com z dostawą gratis.
Serdecznie zapraszam również do inspirowania innych swoimi pomysłami na naszej facebook'owej grupie :)