Produkt miesiąca: dziecięce biurko regulowane

Tuż przed nami beztroskie wakacje - wyjazdy, przygody, dużo słońca i zapewne wiele pięknych widoków. W końcu każdy kiedyś musi odpocząć. Ale wszystko co dobre w końcu się kończy. Wakacje dobiegną swojego kresu i wiele rodziców zacznie się rozglądać za najlepszym biurkiem dla swojego dziecka.

Odpowiednie biurko oraz dobrane do niego krzesło ma duże znaczenie w życiu nie tylko dziecka, ale każdego z nas. Tak naprawdę chodzi o zdrowie naszego kręgosłupa, dlatego ważna jest ergonomia siedzenia.

Nie ma czegoś takiego jak poprawna czy„niepoprawna pozycja siedzenia. Jedyną ważną rzeczą jest regularna zmiana pozycji siedzenia. Niezbędna jest możliwość dostosowania obszarów uczenia się do wzrostu i proporcji dziecka.
  • Kończyny dolne powinny być w pozycji pionowej w stosunku do podłogi, uda w pozycji poziomej
  • Uda powinny stykać się z przednią krawędzią siedziska
  • Ręce powinny opierać się o stół tak, aby mięśnie szyi pozostawały rozluźnione
  • Wysokość oparcia jest ustawiona tak, że tułów jest podtrzymywany nieco poniżej łopatek
  • Powinno być wystarczająco dużo miejsca na nogi

Biurka i krzesełka FunDesk rosną razem z Twoim dzieckiem.

Zestaw Piccolino II zaprojektowany dla zabezpieczenia przyjaznego i komfortowego środowiska nauki. Biurko i krzesełko posiadają regulacje wysokości i można ich lekko dopasować do pożądanej wysokości. Blat można swobodnie pochylić do 40° dla pisania, czytania i malowania.


Nowe ergonomiczne biurko Invito z rozdzieloną powierzchnią roboczą stworzone z myślą o zapewnieniu bardziej przyjaznych i komfortowych warunków do nauki. Dzięki uchwytowi korbowemu wysokość biurka może być regulowana w sposób ciągły w zależności od wzrostu dziecka. Część blatu może być pochylona do 25˚ i wykorzystywana do malowania, pisania lub czytania podczas gdy inna część pozostaje nieruchoma i może być wykorzystana jako praktyczna powierzchnia magazynowa i przestrzeń robocza. Szuflada z przedziałami znajdująca się pod blatem ma dużo miejsca na książki i przybory piśmiennicze. Stopki z rolkami zaprojektowane z myślą o drewniane podłogi i ułatwiają przemieszczenie biurka.Biurko Carezza, dzięki uchwytowi korbowemu wysokość biurka może być regulowana w sposób ciągły w zależności od wzrostu dziecka. Blat można pochylić bez żadnego wysiłku do 25˚ i wykorzystywać do malowania, pisania i czytania. Szuflada znajdująca się pod blatem ma dużo miejsca na książki i przybory piśmiennicze. Stopki z rolkami zaprojektowane z myślą o drewniane podłogi i ułatwiają przemieszczenie biurka.Do tych biurek polecam również ergonomiczne krzesełka, również dostępne na naszej stronie.
Jak Wam się podobają te modele? Jeśli macie - chwalicie? Jak mają się kręgosłupy Waszych dzieci?