Urządzamy pokój chłopca w barwach natury

Lato wisi w powietrzu, w końcu! Wolne chwile możemy śmiało spędzać na świeżym powietrzu. Większość z nas czeka na taką aurę już od początku jesieni. Dlatego mam dziś propozycję dla tych, którzy lato chcą zamknąć w swoich czterech kątach na cały rok.


Tylko do 5 czerwca trwa promocja -20% na wszystkie kolekcje firmy Timoore, w tym na kolekcję First. Kolekcja kojarzy mi się z nowoczesnością oraz naturą. Śmietankowe fronty i drewniany korpus przywodzą na myśl ciepło. Z pewnością doceni to każdy rodzic uwielbiający naturę.

„First” to kolekcja mebli zaprojektowana z myślą o noworodkach i dzieciach w wieku szkolnym, oparta o najwyższej jakości materiały, produkowana z zachowaniem szczególnej wrażliwości na zagadnienia związane z  ekologią. Wszystkie elementy drewniane (także forniry) pokrywane są ręcznie bezpiecznymi, naturalnymi olejami roślinnymi. Fronty szaf i szuflad  wykonane z płyty MDF, a także szczebelki łóżeczka pokrywane są ekologicznymi lakierami akrylowymi.

„First” to propozycja dla ludzi szukających mebli prostych, bezpretensjonalnych, a poprzez zastosowane materiały i stylistykę z pewnością oryginalnych i wyjątkowych.

Podobnie jak w innych meblach Timoore, również w kolekcji „First” dużą wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa ich użytkowania. Wszystkie , stwarzające potencjalne niebezpieczeństwo narożniki są zaokrąglone, a oleje i lakiery użyte przy produkcji mebli są neutralne dla zdrowia dziecka. Łagodne, harmonijne zestawienie kolorów wpływa kojąco na zachowanie dziecka . Oryginalne uchwyty wykonane z naturalnego drewna estetycznie definiują całą kolekcję.

Kiedy już zdecydujemy się na meble, pora na najprzyjemniejsze! Dodatki! Co idealnie będzie pasowało do letniej aranżacji?


Fantastyczna naklejka ścienna Mapa spełni rolę nie tylko dekoracyjną ale także edukacyjną.

Ręcznie wykonany dywan ze 100% bawełny w pięknej, zielonej barwie


Komplet lamp Przyjaciele z lasu, w tym lampa stojąca, lampka nocna, wisząca i kinkiet, będą przypominać o letnich wycieczkach rowerowych


Gąsieniczka na biegunach to zdecydowanie oryginalny i wspaniały pomysł na zabawę i do przywoływania letnich wspomnień

Stolik Play, również od firmy Timoore. 
Koniec z porozrzucanymi kredkami, pisakami czy ołówkami! Teraz znajdą swoje miejsce w schowku pośrodku blatu stolika. Łatwo je tam schować, a potem wyjąć kiedy znowu będą potrzebne.

Jak podoba Wam się taka aranżacja?
Wszystkie produkty można zamówić razem bez kosztów wysyłki na studiobarw.com