Cykl: Urządzamy pokój chłopca

Witaj wiosno, to już drugi dzień w którym jesteś z nami! Co prawda na niebie szarości, ale w naszych domach trwają już przygotowania do zmian - dużych takich jak remonty, lub małych, takich jak sprzątanie lub metamorfozy. Natomiast w domach młodych rodziców trwają przygotowania kącika lub pokoju dla nowego członka rodziny. Z myślą o nich właśnie powstał ten cykl, w którym dziś przedstawię idealny komplet do pokoju chłopca.


Klasyczny błękit, drewno i motyw gwiazdek - nie wiele trzeba, aby osiągnąć konkretny styl wnętrza - prosty, nieprzekombinowany, przyjemny dla oka.

Łóżko dziecięce z funkcją tapczanika Bellamy z kolekcji Simple, wykonane jest z płyty MDF malowanej na kolor śmietankowy oraz bielonego drewna dębowego. Szuflada w łóżeczku nie posiada klasycznych uchwytów, zostały one zastąpione delikatnym wycięciem w kształcie łódeczki w tylnej części górnej krawędzi frontu szuflady, przez co jest on niewidoczny, ale zarazem bardzo praktyczny w użytkowaniu. Do kompletu zakupić możemy - szafę, komodę, regał, skrzynię na zabawki.

Chcąc zachować motyw gwiazdek, mamy do wyboru bardzo duży asortyment z takimi elementami. Na przykład dywany, lampy, namioty tipi, pościele.


  Wszystkie produkty można dostać w jednym miejscu, nie płacąc za wysyłkę. Nie trzeba szukać daleko! A motyw gwiezdnego nieba nigdy nie przestanie się podobać ani rodzicom, ani ich maluchom. 
A może macie już urządzony pokój w takim stylu? Pochwalcie się na naszej facebook'owej grupie!