Sposób na obrazki ścienne w pokoju dziecka

Witam się z Wami tym razem nie w poniedziałek, a we wtorek, i to już na stałe. Z nowym rokiem zachodzą pewne zmiany i poniedziałkowe posty muszą odejść w niepamięć, nie zmienia się natomiast ich kolejność. 
Dziś szukam rozwiązań i sposobów na różne aspekty w pokojach dzieci. Padło na dekoracje ścienne - obrazki lub ilustracje, które możemy zrobić samodzielnie, lub dostać w sieci całkowicie za darmo.

thebooandtheboy.com/2017/01/kids-rooms-on-instagram.html


To, co może znaleźć się w ramce na zdjęcia lub na kawałku drewna jest zazwyczaj zaskakująco proste. Mamy dostęp do niezliczonej ilości plakatów dziecięcych, wykonywanych przez pasjonatów/pasjonatki grafiki, możemy wykonać je samodzielnie jeśli mamy pomysł - posłużyć nam do tego może canva.com. Poza tym portrety, przyklejane fragmenty zdjęć, oraz kawałki materiału to tylko niektóre fantastyczne pomysły kreatywnych rodziców.etsy.com/ca/listing/214537729/lady-in-black-hand-painted-canvas?ref=related-4

coolcreativity.com/art/ballerina-tutu-canvas-wall-art

etsy.com/ca/listing/172789426/little-princess-in-polkadots-hand?ref=shop_home_active

Aby wyciąć postać ze zdjęcia nie musimy go marnować, wystarczy wydruk ze zwykłej drukarki, a wycięty obszar przykleić na kawałek pomalowanej, drewnianej kostki.

projectnursery.com/2015/04/diy-modern-photo-wall-art/#_a5y_p=5113570


Na mnie największe wrażenie zawsze robią nie tyle obrazki, a pamiątki. Wspomnienia można pięknie zamknąć w ramce. Zobaczcie te pomysły.


Lub plakaty.  Możemy takie kupić od artystów na takich portalach jak dawanda, zaprojektować samodzielnie albo znaleźć do pobrania za darmo.


Tego typu plakaty dostaniecie na naszej Facebook'owej grupie


A tego typu portret rysunkowy zamówicie u mnie :)


Czy macie już jakiś pomysł na udekorowanie ściany w pokoju Waszych pociech?  
Jak Wam się podobają propozycje?