Produkt miesiąca: niania elektroniczna Summer Infant

Niania elektroniczna to nieodłączny towarzysz rodzica w każdym domu, w którym mieszka maleństwo. Pozwala na monitorowanie malucha podczas drzemki zarówno za dnia jak i w nocy, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom poczucie spokoju. Czy wiecie, że dzisiaj dostępne są nianie o wielu funkcjach?
Jak co miesiąc zapraszam na przegląd rynku!

Na przykład najnowszy model niani cyfrowej w postaci bardzo wygodnej opaski na rękę rodzica. Jest połączeniem eleganckiego i prostego designu z szeregiem praktycznych funkcji. Imponuje nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością. 

Niania posiada trzy tryby monitorowania dziecka:
1. Audio + wizualizacja światłem – cały czas słyszymy wszystko co się dzieje w pokoju dziecka oraz widzimy natężenie dźwięku na opasce,
2. Światło + dźwięk – wizualizacja natężenia dźwięku oraz dźwięk w momencie naciśnięcia dotykowego przycisku na opasce,
3. Wibracje podczas pojawienia się dźwięku, wizualizacja świetlna oraz dźwięk w momencie naciśnięcia dotykowego przycisku na opasce.


Cyfrowa niania Baby Wave Deluxe jest idealnym produktem dla rodziców, którzy szukają produktu do monitorowania dźwiękiem. Baby Wave ma dodatkowo, oprócz wszystkich podstawowych funkcji, których oczekuje się od monitora tego typu, wbudowaną lampkę nocną oraz wskaźnik temperatury.


Video niania BabyGlow imponuje nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością – posiada wbudowany projektor nocnego nieba w 3 kolorach oraz usypia dziecko kojącymi kołysankami lub dźwiękami natury.Niania Cyfrowa Video Wide View: Kamera z szerokim kątem widzenia oraz duży, 5-calowy kolorowy monitor z płaskim ekranem pozwalają rodzicom widzieć więcej oraz mieć stałą kontrolę nad tym, co się dzieje w pokoiku dziecka, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa, a rodzicom poczucie spokoju. Przenośny monitor na akumulatory ma zasięg do 200 metrów. Dwukierunkowa komunikacja pozwala rodzicom mówić do dziecka oraz rozmawiać ze sobą z dwóch innych pokojów. Video niania Wide View pozwala na monitorowanie malucha podczas drzemki zarówno za dnia jak i w nocy. 


Cyfrowa video niania pomaga rodzicom widzieć więcej oraz mieć stałą kontrolę nad tym, co się dzieje w pokoiku dziecka. Wysokiej jakości i łatwy w obsłudze 3,5” dotykowy ekran pozwala na wygodną obserwację dziecka zarówno w dzień, jak i w nocy. Możliwość poruszania kamerą oraz przybliżania umożliwia rodzicom oglądanie maluszka i łapać cenne chwile bezpiecznego snu oraz wybudzania się.

Wszystkie prezentowane nianie kupić można pod adresem: studiobarw.com/nianie-elektroniczne.html

Marka Summer Infant powstała w 1984 roku i od tego czasu stara się tworzyć najlepsze produkty aby zadowolić wszystkich rodziców na całym świecie. Wszystkie produkty są dokładnie przetestowane i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, ich innowacyjność sprawia, że wytrzymują próbę czasu. Producent współpracuje z profesjonalnymi doradcami, pediatrami, specjalistami od rozwoju dziecka, aby upewnić się, że każdy produkt jest bezpieczny i korzystny dla dzieci.

A Wy, chwalicie sobie pomoc takiej elektronicznej przyjaciółki?