Cykl: Urządzamy pokój dziecka z miejscem do pracy

Witam w pierwszy poniedziałek nowego, 2017 roku! Mam nadzieję, że zabawa sylwestrowa była udana i z nową energią wchodzimy w kolejny rok. Tematem dzisiejszego postu jest projekt, tym razem wykonany przeze mnie - powinien zainteresować każdą młodą, pracującą w domu mamę.

Nie zawsze mamy miejsce na wygospodarowanie przestrzeni na własne biuro. Często jest to kanapa i laptop na kolanach, gdzie indziej stoi szafka z dokumentami. Czasem znajdujemy na to miejsce w sypialni. Mnie spotkał inny pomysł - aneks biurowy połączony z pokoikiem dziecięcym.Pokoik jest dosyć duży, więc zaprojektowanie takiego wnętrza nie było problemem. Część dziecięca udekorowana została tapetą z sarenką firmy Dekornik, mebelki z kolekcji Elle od Timoore. Ich prosty i klasyczny styl sprawia, że pokój jest w lekkim i przytulnym klimacie. 
Kolekcja Elle Timoore


Aneks biurowy zajmuje całą ścianę i jest projektem autorskim. Proste biurko z szafką i dwiema szufladami zamienia się w stolik dziecięcy pod oknem, a półki ścienne dodają całemu wnętrzu nowoczesnego charakteru. Mamy miejsce na wszystko - dokumenty, sprzęt, schowany kosz na śmieci, wygodny fotel sprawdzi się również do karmienia malucha. Kolorystyka powinna przypaść do gustu zarówno małej, jak i większej kobiecie :) 
Jeśli masz wnętrze, które nie wiesz jak zaprojektować, lub urządzasz pokój dziecka, możesz zamówić darmowy projekt przy zakupie dowolnego kompletu mebli.

Jak Wam się podoba? A może coś trzeba całkowicie zmienić?