Sposób na Prezent! Kilka pomysłów na święta Bożego Narodzenia dla dziecka i rodziców

Czy zdajecie sobie sprawę, że ten czas już nadchodzi? Ja nawet nie ruszyłam z przygotowywaniem prezentów, a świąteczne reklamy już wyskakują z mojego telewizora. Chyba czas wziąć się za listę dla Świętego Mikołaja. Przy okazji podsunę Wam kilka fajnych pomysłów na prezent dla malucha lub dla rodziców.

thesefourwallsblog.comNowością na rynku jest firma Perhead, produkująca niezwykłe ramki na zdjęcia. To świetny pomysł dla świeżo upieczonych rodziców. W ramce oprócz zdjęcia mogą pokazać się na przykład podpisy z życzeniami.
Dla dziecka spełnieniem marzeń jest nowa zabawka. Nowością są również kolorowe koniki na biegunach firmy Little Bird Told Me. Ich kolory zachwycają!


A co dla malucha? Przepiękna lampeczka - Królik Mimi, który utuli do snu świecąc i grając... To z kolei nowość od Pabobo.


Jeżeli nie mamy jeszcze pomysłu na prezent dla rodziny, warto zainwestować w nawilżacz powietrza. Piękny grzybek świetnie sprawdzi się w pokoju dziecka.


Możemy postawić też na nieco bardziej uniwersalny model.


Mały łobuziak ucieszy się z namiotu Tipi. Wszystkie dzieci chcą je mieć! To świetny sposób na zabawę i kryjówkę. Firma Bobono oferuję namioty w przepięknych kolorach.

Wszystkie produkty kupić można w e-sklepie studiobarw.com nawet z 5% rabatem.

Jak Wam się podoba takie zestawienie? Czy Wasze przygotowania do świąt idą pełną parą, czy jeszcze jest za wcześnie?