data:post.title

Cykl: Zrób to sam - dekoracje na święta Bożego Narodzenia

poniedziałek, 14 listopada 2016
Dziś dokonałam pierwszego świątecznego zakupu! Nowe bombki na choinkę jak zwykle świetnie się odnajdą na drzewku. Ale nie tylko choinka będzie ozdobą domu w tym magicznym okresie. Zobaczcie, jakie piękne dekoracje z łatwością możemy wykonać sami. Wybrałam trzy, najłatwiejsze w wykonaniu i najbardziej efektowne ozdoby.

becominglola.blogspot.com


Ta dekoracja ścienna to absolutnie prosty i przepiękny sposób na urozmaicenie wnętrza. Niezbędny będzie podkład, który możemy wykonać sami. Nie musi wyglądać identycznie jak na zdjęciu. Niezbędny jest drut, który samodzielnie można uformować, lampki i dekoracyjne serwetki. Szczegółowe instrukcje znajdziecie na blogu becominglola.blogspot.com

becominglola.blogspot.com

 becominglola.blogspot.com

Tutaj również głównym bohaterem są dekoracyjne serwetki, z których można zrobić las ośnieżonych choinek. Piękny patent na parapet! Poza serwetkami różnej wielkości potrzebujemy również klej na gorąco i długie wykałaczki. Jako podstawę wykorzystać możemy ładnie przygotowany kawałek styropianu, lub specjalistycznej, taniej pianki która dostępna jest w sklepach dla plastyków.

cuded.com

Poniżej, na trzecim miejscu bardzo łatwy w wykonaniu łańcuch na drzewko, lub dekoracja na okno. Ogólnodostępny makaron w kształcie kokardki możemy dowolnie pomalować, obsypać brokatem, związać sznureczkiem i voila!
lifestyle.one

Szybko, łatwo i przyjemnie - tak też można. Nie musimy być ekspertami ani uzdolnionymi plastykami, żeby samemu wykonać coś naprawdę efektownego, nie musimy też wydawać fortuny na udekorowanie domu. 
Zapraszam również do postów z poprzedniego roku: http://studiobarw.blogspot.com/2015/12/cykl-zrob-to-sam-dekoracje-swiateczne.html

Jak Wam się podobają pomysły? A może macie jakieś swoje własne patenty na piękne ozdoby?