Produkt miesiąca - łóżeczka do sypialni rodziców malucha

Nowy członek rodziny nie od początku musi mieć swój własny pokój. Najlepiej, aby przez pierwsze dwa lata życia maluch był blisko rodziców. Często wyszukiwanym hasłem jest "kącik dla malucha w sypialni rodziców". To najlepsze rozwiązanie na początek. Możemy zakupić od razu łóżeczko o standardowym wymiarze 120 x 60 cm z wyjmowanym bokiem lub szczebelkami, kołyskę albo łóżeczko dostawne do naszego łóżka.


Zaczynamy od łóżeczka dostawnego Bedside Crib, hitu sprzedażowego w Szwecji, Francji i Wielkiej Brytanii produkowane przez firmę TROLL. Do wyboru mamy łóżeczko w kolorze białym, brązowym oraz naturalnym  sosnowym.

Łóżeczko dostawne, które dzięki regulacji wysokości oraz opuszczanej części bocznej - tworzy spójną powierzchnię z łóżkiem rodziców. Ułatwia nocne karmienie i eliminuje konieczność częstego, nocnego wstawania. Starsze dzieci mogą go używać jako sofy do siedzenia. Do łóżeczka można dokupić materac.

Podobne rozwiązanie przygotowała marka Bobono. Tutaj mamy dostępne łóżeczko w kolorze białym.Kolejnym rozwiązaniem jest łóżeczko - kołyska. Ma wymiary standardowego łóżeczka, posiada zaawansowany mechanizm kołysania poziomego (gliding) wraz z systemem blokowania, możliwość tradycyjnego kołysania (swinging) z blokadą, szufladę wyposażoną w prowadnice teleskopowe, trzy wysokości regulacji podstawy materaca oraz nakładki silikonowe ("gryzaki"). Można do niego dokupić także przewijak, który zamontujemy na łóżeczku.
Doskonałym rozwiązaniem, aczkolwiek droższym, są łóżeczka wielofunkcyjne. Posiadają one dodatkowe szafki, które tworzą całość. Francuska firma Sauthon, umożliwia ich całkowitą transformację, na przykład na łóżko dla ucznia i... biurko.To jest łóżeczko na lata. Na początek w sypialni ustawiamy całość, potem kiedy dziecko podrośnie i dostanie własny pokój, nie musimy kupować łóżka i biurka!

Na koniec pozostawiam perełki dla bardzo wymagających. Firma My Sweet Baby proponuje kosze wiklinowe, które przepięknie prezentują się w sypialni.

Co sądzicie o takim pomyśle?
Jak Wam się podobają takie rozwiązania? Jak się sprawdzają u Was?

Wszystkie produkty dostępne są w e-sklepie studiobarw.com