Cykl: Urządzamy pokój dziecka - romantyczny świat jak z bajki

Bardzo modnymi kolorami są obecnie pastele. Często urządzając pokój dziewczynki zwracamy uwagę na delikatne odcienie różu. Takie delikatne i dziewczęce, niewinne i bajeczne. Możemy jednak zachować ten styl rezygnując z różu niemal całkowicie. Jak to zrobić? Dziś właśnie chcę przedstawić Wam wnętrze w takim "nieróżowym" klimacie.


Kolorystyka została zachowana niemal całkowicie w odcieniach delikatnego beżu, gdzieniegdzie znajdziemy szarość, a w najmniejszych ilościach błękit i róż. Nic się ze sobą nie gryzie, a klimat nie jest monotonny.
Aby zaaranżować pokoik w podobnym stylu musimy pomyśleć o odpowiednich meblach, oraz o charakterystycznych dla angielskiego stylu panelach ściennych, które możemy zamówić. Ściany pomalować w bardzo delikatnym, ciepłym odcieniu beżu, do tego bardzo miękki dywan położony na jednolitej wykładzinie... 

Delikatne dywany oferuje hiszpańska projektantka Lorena Canals

W takim wystroju pięknie prezentowałyby się francuskie meble Sauthon
Lub nasze polskie meble Bellamy z linii Good Night
Całości mogą dopełnić fantastyczne lampy Lamps & Co, z których możemy dostać cały komplet - lampę stojącą, nocną, kinkiety, lampę podłogową


Do kompletu obrazki na ścianę w białych ramkach, pluszaki w koszach, wygodny fotel i piękny pokój małej księżniczki gotowy!

Autorka projektu pokoju: Caitlin Schmidt

Jak Wam się podoba taki klimat w świecie dziecięcym? :)