Produkt miesiąca: Biurka

Wakacje to cudowny czas wypoczynku, zabawy, ale też przygotowanie do nowego roku szkolnego. Wiele dzieciaków pójdzie do pierwszej klasy podstawówki, inne po prostu do kolejnej klasy. Taka przygoda wymaga odpowiedniej oprawy, czyli między innymi biurka, które stanie się najlepszym przyjacielem dziecka przez kolejnych kilka miesięcy. Co oferuje rynek? Jeden z producentów mebli dziecięcych przygotował coś specjalnego.


Kompaktowe biurko Simple nadaje się świetnie do zagospodarowania niewielkich przestrzeni mieszkalnych.


Biurko posiada praktyczny kontenerek z dwiema szufladami; górna szuflada została zaprojektowana tak, aby mogła swobodnie pomieścić kartki formatu A4. Jest przeznaczona do przechowywania różnych drobiazgów i podręcznych dokumentów - np. dziecięcych rysunków. Szuflada chowa się całkowicie wewnątrz kontenerka i jest widoczna po otworzeniu dolnej szuflady gdzie można przechowywać rzeczy o większych rozmiarach.


Biurko z kolekcji First skierowane jest do najmłodszych dzieci. 
Możliwość rozszerzenia za pomocą kontenerka sprawia, że biurko to jest wyjątkowo praktyczne.


Biurko z kolekcji Click mimo swoich kompaktowych rozmiarów posiada szeroki, wygodny blat, oraz podręczny kontenerek, który dodatkowo został wyposażony w regulowaną na trzech wysokościach półkę. Do wyboru wiele wersji kolorystycznych!


Intrygujący, nietypowy kształt blatu, oraz obrotowy kontenerek to dwie cechy mocno wyróżniające biurko Frame od innych tego typu propozycji dostępnych na rynku. Ciekawą cechą mebla jest możliwość dowolnego ustawienia (rotacji) kontenerka względem jego blatu. Takie rozwiązanie podnosi funkcjonalność biurka i zapewnia wygodę nawet przy długotrwałej pracy. Biurko ma również wiele opcji kolorystycznych.


„LiMO” – ożywczy design nie tylko dla dzieci! To uniwersalne, kolorowe meble, zaprojektowane w oparciu o aktualne trendy panujące w światowym wzornictwie. To doskonała propozycja zarówno dla przedszkolaka, ucznia jak i nastolatka. Do wyboru również w kilku opcjach kolorystycznych.


Charakterystycznym elementem biurka Beep jest kolorowy, narożnikowy łącznik, który oprócz roli konstrukcyjnej, pełni także funkcje podręcznego piórnika. Piórnik podobnie jak trójkątna wstawka w narożniku kontenerka oferowany jest w ośmiu różnych kolorach! 

Obecnie trwa promocja na wszystkie biurka firmy Timoore. Do końca 15 sierpnia, ceny spadły o 20%! Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą Bez wakacji od designu