Cykl: Zrób to sam - półki i schowki ze skrzynek

Zwykłe, drewniane skrzynki okazały się hitem w świecie DIY. Nic dziwnego - są nie duże, łatwe w obróbce, a efekt jaki można dzięki nim uzyskać zależy tylko od nas. Skrzynki w naturalnym kolorze nadadzą wnętrzu ciepłego klimatu, kolorowe idealnie uzupełnią pokój dziecka, białe ładnie wyglądają w łazience lub na tarasie. A najważniejsze - meble z nich wykonane nie są dostępne w żadnym sklepie.

joann.com/crate-shelf-with-fabric-back-and-painted-sides/0178662P49.html?crlt.pid=camp.ILgRot3GvPth

Skrzynki wspaniale sprawdzą się na ścianie jako półki. Możemy je zachować w naturalnym kolorze, po oczyszczeniu i pomalowaniu w celu ochrony koloru, albo przemalować na zupełnie inne barwy za pomocą farby akrylowej, farby do drewna. Możemy też przygotować je za pomocą techniki decoupage. Osobno zamontowane lub połączone w regał będą wyglądały rewelacyjnie.

bhg.com/decorating/decorating-style/traditional/copy-this-home-s-genius-styling-tricks/#page=15

Pomysł na biurko ze skrzynek może być tańszą alternatywą. Dobrze przygotowane skrzynki i ładna płyta, elegancki blat może dać oryginalny i o wiele tańszy efekt. Poniżej biurka w naturalnych kolorach.

brit.co/how-to-repurpose-wooden-crates/?utm_campaign=pinbutton_hover

diycraftyprojects.com/2015/05/20-great-crate-projects.html

Najprostsze do przygotowania są skrzynki pojedyncze, które po przymocowaniu do kółek spełnią rolę schowka na książki, gazety, zabawki

beneathmyheart.net/2012/10/best-diy-projects-highlights-11

cozycottagecute.com/2012/04/little-ninjas-nursery.html

tellloveandparty.com/2015/07/boys-room-decor.html#more-9325

Wskazówki na wykonanie tych projektów znajdziecie w linkach pod zdjęciami.
Mam kilka pomysłów skrzynkowych, które chcę zrealizować. A Wy, co o nich myślicie?