Miękkie ozdoby i zabawki w pokoju malucha

Bezpieczeństwo w domu, w którym mieszka maluch to podstawa. Piękne poduchy, miękkie pluszaki, wygodne pufy to idealne uzupełnienie pokoju dziecięcego oraz towarzysze bezpiecznych i mięciutkich zabaw.

bloesemdesign.com/2016/04/kids-link-love-3.html

Większość tego typu rzeczy to dzieła szyte na zamówienie, samodzielnie, albo po prostu kupione. Ja osobiście nie potrafię szyć i nawet nie próbuję się nauczyć. Mam dwie lewe ręce do prac manualnych, które wymagają perfekcji, dopracowania szczegółów - poza rysowaniem ołówkiem moje ręce zamieniają się w kamień :) Na szczęście są osoby, które tworzą przepiękne, niszowe zabawki, literki na ścianę, uwielbiane przez wszystkich pufy.


Niño to nowa marka z naszego podwórka. Ręcznie wykonywane przedmioty cieszą oko na profilu facebookowym. Osobiście zakochałam się w pufce (powyżej:) oraz innych pięknych dekoracjach i nie tylko.

Dwustronny kosz na zabawki.
Co może dać dzieciom? Zorganizowaną i spokojną przestrzeń wokół nich, uporządkowanie swoich małych i większych skarbów, styczność z naturalnymi tkaninami, interesującymi wzorami i kolorami. 
Dzięki swojej miękkości oraz braku ostrych krawędzi maluszek będzie mógł organizować swoją przestrzeń samodzielnie.
Pojemnik uszyty jest z 100%bawełny, usztywniony, dzięki czemu stabilnie stoi.
Przytulanki można też personalizować :)


Alfabet, imię dziecka czy ulubiony cytat do zawieszenia lub do zabawy. Literka z tasiemką. Idealny pomysł na prezent - baby shower, chrzest, pod choinkę, czy pierwszą wizytę u młodych rodziców.


Wszystko, co zostało wykonane ręcznie jest niepowtarzalne i wyjątkowe - drugiej takiej rzeczy się nie kupi. A jeśli możemy udekorować takimi cudeńkami pokój naszego szkraba to uzyskamy jedyny w swoim rodzaju efekt.
Jak Wam się podobają te cudeńka?