Słodki sen, czyli bajkowe lampeczki dla dzieci

Właściwe oświetlenie każdego wnętrza lub punktu ma bardzo duży wpływ na nasz komfort. Lampka biurkowa powinna znajdować się po właściwej stronie względem ręki, którą piszemy, światło z sufitu nie powinno być zbyt ostre. Zasad dotyczących oświetlenia jest naprawdę dużo. Natomiast lampki dziś nie muszą być już tylko źródłem światła, który jest niezbędny do funkcjonowania w pomieszczeniu. Mogą być one również naszym nieocenionym pomocnikiem.

nilsen.pl

Ciekawe rozwiązanie jednocześnie dla dzieci tych młodszych i tych starszych oferuje firma Nilsen. Są to lampki nocne oraz biurkowe, które mogą być nieodłącznym towarzyszem maluszka, a także ucznia.

nilsen.pl

Gratka dla osób poszukujących mądrych rozwiązań na lata: Lampka Magic Music to multifunkcyjna lampka led z wbudowanym głośnikiem, kompatybilna z Bluetooth. 
Dzięki zastosowanej technologii i możliwości odtworzenia audiobooków pozwala cieszyć się ulubioną muzyką lub przenieść w zaczarowany świat bajek.
Dodatkowo system Magic Colors pozwala na płynną zmianę kolorów w podstawie.
Lampka może towarzyszyć dziecku od najmłodszych lat kiedy boi się nocnych potworów, aż po moment kiedy będzie szukało wyposażenia do swojego nowoczesnego, designerskiego biurka ucznia.

Do wyboru mamy również lampki dwa w jednym, czyli oświetlenie na biurko lub na szafkę nocną do czytania, oraz do spokojnego usypiania, dzięki opcji Magic Colors.nilsen.pl

Druga propozycja to lampka typowa na szafkę nocną: Magic Nights. Dzięki zmieniającej się podstawie pozwala na dopasowanie się do nastroju i wnętrza. Z powodzeniem może być lampką nocną w sypialni rodziców jak i w pokoju maluszka. Nadaje się idealnie dla osób, które potrzebują delikatnego, przyjemnego światła. Do wyboru w trzech wersjach kolorystycznych klosza: Ecru, Deco oraz Coffee.
nilsen.pl

Tak naprawdę te lampki są uniwersalne. Świetny pomysł na prezent dla każdego, kto lubi nastrojowe oświetlenie we wnętrzu. Kolejnym atutem są ich ceny, które nie przewyższają cen klasycznych lampek. Polecam je szczególnie z okazji zbliżających się komunii. Lampki można zakupić w sklepie nilsen.pl
Co o nich sądzicie?