Dzień dziecka - pomysły na fajne prezenty dla najmłodszych

Czy na dzień Mamy wszystko już mamy przygotowane? :) Koniec maja i początek czerwca to szczególny czas kiedy możemy wzajemnie zostać obdarowani przez najbliższe nam osoby i osóbki. Dzisiaj chciałabym pokazać, jakie fajne rzeczy można sprawić dzieciakom z okazji ich dnia.

glyphs.co

Nie tylko nowe zabawki wywołają uśmiech na buzi dziecka w jego dniu. Wycieczka do ZOO, spacer, lody, spotkanie z innymi dziećmi lub po prostu dzień spędzony z rodzicami w wesołej atmosferze to zdecydowanie najlepszy sposób na spędzenie 1 czerwca. Zakup nowego przedmiotu powinien być tylko dodatkiem, rzeczą na pamiątkę, sposobem na uśmiech na koniec fantastycznego dnia. Poniżej moje propozycje na prezent dla milusińskich.

Namioty Tipi to idealne miejsce do zabawy dla Waszego dziecka. Można go ustawić zarówno w pokoju dziecka, jak i na tarasie, balkonie czy też na świeżym powietrzu w ogrodzie. Namiot jest bardzo duży, zmieści się w nim nie tylko dziecko, ale również jego ulubione zabawki. Namioty Tipi dostępne są wielu wersjach kolorystycznych, można je łatwo dopasować do wystroju każdego wnętrza. Dzięki specjalnej konstrukcji namiot łatwo się składa i jest bardzo lekki, dzięki czemu można go swobodnie przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu. Namiot przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Wspaniałe koniki na biegunach to nieodłączni towarzysze zabaw. Dzisiaj dostępne są różne zwierzaki na biegunach: króliki, misie, a nawet modny nosorożec. To, jaki zwierzak zamieszka w pokoju malucha zależy już tylko od nas.Maluch boi się spać w ciemności? Lampeczki firmy Pabobo świetnie sprawdzą się w roli strażników dziecięcych snów. Świecą delikatnie i nie nagrzewają się, mogą służyć jako latarki gdy dziecko chce dostać się w nocy do łazienki

Gorąco polecam zabawki pobudzające kreatywność. Najważniejszy jest rozwój dziecka, a nie ma to jak rozwój przez świetną zabawę. Takie gry planszowe i wiele innych fantastycznych zabawek oferuje firma Kids Concept


Wszystkie przedmioty zamówić można w sklepie Studio Barw.
A może macie już coś dla swoich skarbów? Podzielcie się własnymi pomysłami ;)