Cykl: Urządzamy pokój - nowoczesny świat małej księżniczki

Delikatne i pastelowe barwy to bardzo powszechny i nieśmiertelny styl w pokoju małej dziewczynki. Do tego zazwyczaj wybieramy klasyczne mebelki o delikatnej linii. Dziś jednak odrobinę odejdziemy od tego schematu i zbliżymy się do lekkiej nowoczesności. Jeżeli chcesz właśnie w taki sposób urządzić pokój swojej córeczki, dzisiejszy post z tego cyklu jest właśnie dla Ciebie.

projectnursery.com/projects/soft-and-sweet-modern-nursery-for-my-niece

projectnursery.com/projects/soft-and-sweet-modern-nursery-for-my-niece

projectnursery.com/projects/soft-and-sweet-modern-nursery-for-my-niece


Łóżeczko o nowoczesnej linii Nest francuskiej firmy Sauthon z drewnianymi elementami świetnie sprawdzi się w roli łoża królewskiego o nowoczesnym charakterze :)

Drobne drewniane elementy dodadzą ciepła całemu wnętrzu. Do tego łóżeczka polecam komodę z przewijakiem lub bez


Do kompletu świetnie sprawdzi się piękny, miękki i praktyczny dywan, zaprojektowany przez hiszpańską projektantkę Lorenę Canals. Mięciutki i wygodny fotel dziecięcy, to prawdziwy diament wśród mebli tapicerowanych. Wygodny i nowoczesny zagwarantuje wypoczynek w luksusowych warunkach oraz zachwyci każdego malucha


Na udekorowanie ściany idealnie sprawdzi się ramka z lusterkiem, to oryginalny sposób na wykonanie przy użyciu zdjęcia oraz odcisków rączki i nóżki Twojego maleństwa uroczej pamiątki z dzieciństwa. To proste, szybkie i wygodne.


Dodatkowo piękna naklejka Sarenka wprowadzi do pokoju jeszcze więcej naturalnego klimatu


A co z nieodłącznymi przyjaciółmi - zabawkami? Śliczna skrzynia w kolorze białym z motywem gwiazdki, pomoże w utrzymaniu porządku w pokoju naszych pociech, może również służyć jako dodatkowa dekoracja pokoju bądź też być siedziskiem dla dziecka.

Miarka wzrostu od 70cm - 160cm. Ładny element dekoracyjny do dziecięcego pokoju który pomoże nam a także samemu maluchowi sprawdzać jak szybko rośnie. Miarka na środku jest składana, posiada 4 ramki na zdjęcia oraz posiada ładny różowy kolor.Dla dopełnienia całości pomalujmy ściany w delikatny, pudrowy róż i piękny pokoik królewny gotowy!