Produkt miesiąca: funkcjonalne naklejki na ścianę nie tylko do pokoju dziecka

I po świętach! U kogo zbliżają się, lub trwają wiosenne metamorfozy? Ja właśnie przygotowuję się do zmiany w moim biurowym aneksie. 
Dekorowanie ścian to świetna, kreatywna zabawa, dzięki której możemy uzyskać fantastyczny efekt we wnętrzu. Naklejki na ścianę to prawdziwy hit. Mamy ogromny wybór wśród motywów, kolorów, kształtów, są łatwe do usunięcia i do czyszczenia. Ogromnym strzałem w dziesiątkę są również szeroko znane farby tablicowe - a co gdyby tak połączyć naklejki z tablicą? 


Tablice, które możemy nakleić na ścianę idealnie spełnią swoją rolę w pokoju dziecka, nastolatka, w gabinecie, w kuchni. Są uniwersalne, lub bardziej dziecięce, tak jak na przykład naklejka "domek"


Praktycznie nad każdym biurkiem znajduje się tablica korkowa. Moja właśnie niebawem będzie się znad biurka wyprowadzać. Zapisane karteczki są często chaotycznie przyczepiane przez co robi się bałagan. Zamiast niej, możemy też zastosować naklejki kredowe w kształcie kółek


Mogą być też klasyczne, lub udające kartkę zeszytu, po której możemy pisać mazakiemDla miłośników żywych kolorów są też naklejki neonowe
Prezentowane naklejki produkuje firma WalliesTo firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony. Firma oferuje szeroki wybór elementów ściennych, takich jak gry, alfabet i dinozaury, które są edukacyjne i zabawne. Można je zakupić w sklepie Studio Barw.

Jak Wam się podoba taki pomysł?
Moim zdaniem takie naklejki zdobią ścianę, ale również umożliwiają nam uporządkowanie ważnych spraw oraz rozwijanie kreatywności. To bardzo fajna rzecz na zapisanie wiosennych postanowień :)