Warto mieć: Warmies - cieplutki przyjaciel każdego dziecka!

Kto nie kocha pluszaków? Sama posiadam kilka egzemplarzy, które mają wielką wartość sentymentalną, i które nigdy nie opuszczą mojego domu. Są to stare misie, szare i już nie tak miłe w dotyku. Każdy maluch na pewno ma takiego przyjaciela, który za kilkanaście lat będzie wywoływał uśmiech.


Dzisiaj chciałam zaprezentować coś zupełnie dla mnie nowego - maskotki, które można podgrzewać! Patrząc przez okno w tej chwili, widzę mokre szyby oraz zacinający deszcz ze śniegiem. Brr! Jak ja bym chciała mieć w tej chwili coś takiego :)

Każdy maluch powinien mieć swojego pluszaka, który będzie mu towarzyszył w poznawaniu świata. W tej roli idealnie sprawdzą się maskotki marki Warmies. To coś więcej niż zabawki! Mogą one dodatkowo ogrzać zmarznięte rączki lub bolący brzuszek. Wystarczy podgrzać je w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Z ponad 60 modeli pluszaków, Twoja pociecha na pewno wybierze przyjaciela dla siebie. W tej chwili takiego ciepłego przyjaciela można nabyć na Westwing - będą dostępne jeszcze przez trzy dni!


Usuń z pluszaka wszelkie plakietki. Następnie umieść go na 90 sekund w kuchence mikrofalowej ustawionej maksymalnie na 800 W lub w piekarniku na 10-15 minut ustawionym maksymalnie na 100°C. Podgrzany produkt przytul do siebie lub przyłóż do bolącego miejsca i gotowe!

Prezentowane pluszaki to idealni przyjaciele dla Twojego dziecka. W ciągu dnia będą towarzyszyły mu podczas zabaw, a w nocy – stanowiły miękką przytulankę i zapewniały poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nim maluch poczuje się także niezbędny – musi przecież opiekować się swoim misiem. 


To więcej niż pluszaki. Dzięki temu, że spełniają taką samą funkcję jak termofory, przynoszą ulgę bolącym miejscom, ogrzewają je oraz pomagają się zrelaksować. Stanowią także pomoc przy problemach z zasypianiem. 
Te wyjątkowe maskotki wyróżniają się niemiecką jakością wykonania i posiadają certyfikat EN71-1/2/3, który zapewnia o bezpieczeństwie produktu. Dlatego też już miesięczny niemowlak może dostać swojego pierwszego pluszowego przyjaciela. 
Są higieniczne. Dzięki temu, że produkt można podgrzewać, pozbywamy się z zabawki wszelkich szkodliwych grzybów i bakterii. Co więcej, misie są wypełnione specjalną mieszkanką prosa oraz lawendy, dlatego zawsze zachwycają pięknym zapachem, wprowadzają w lepszy nastrój i poprawiają samopoczucie. 
A co najważniejsze: są bezpieczne. Podczas nagrzewania pluszaków, unikamy ryzyka poparzenia. Mają 30 cm i ważą około 730-750 gr, co oznacza, że są lżejsze od standardowych termosów. Co więcej, aksamitny plusz sprawia, że są także o wiele przyjemniejsze w dotyku i pobudzają zmysły dziecka.Maskotek można również używać do chłodzenia. Wystarczy zawinąć pluszaka w reklamówkę i pozostawić na noc w zamrażarce.
To fantastyczny prezent dla dziecka, ale moim zdaniem: także dla nas, dorosłych :)
Źródło zdjęć i informacji: Westwing