Produkt miesiąca - relaks dla przyszłych mam

Ciąża to zdecydowanie najpiękniejszy okres w życiu kobiety. Jest to również czas, w którym musimy dbać o siebie trochę bardziej niż zwykle pod każdym kątem - prawidłowa dieta, unikanie stresu, spokojny, wygodny sen.
Raz w miesiącu prezentuję produkty, które mogą zainteresować przyszłe oraz obecne mamy. Co oferuje rynek w kwestii wygodnego, bezpiecznego snu przyszłej mamy? Poduszki Longery to zdecydowanie najlepszy przyjaciel kobiety i jej malucha, również po jego przyjściu na świat.

ghostbed.com/2015/11/28/tips-sleeping-pregnant/#1448734679354-68d3e144-800e

Dwustronna poduszka relaksacyjna Longer pozwala każdej przyszłej mamie czuć się komfortowo podczas odpoczynku i snu, jak również stanowi nieocenioną pomoc przy karmieniu niemowląt piersią oraz butelką.

To świetne rozwiązanie podczas ciąży, kiedy w ostatnich miesiącach brzuch staje się coraz większy i utrudnia wygodne ułożenie się podczas snu czy odpoczynku, natomiast pozycja na plecach może spowodować nieprawidłowy przepływ krwi do ciała dziecka. Długa oryginalna poduszka niezawodnie stabilizuje boczną pozycję ciała przyszłej mamy. Zarówno w nocy, jak i podczas dziennego odpoczynku można ją ułożyć z przodu lub z tyłu ciała. Odciąża kręgosłup podpierając odcinek lędźwiowy, dzięki czemu można wygodnie spać. Położona z tyłu zabezpiecza przed niechcianym powrotem na plecy.


Poduszka relaksacyjna Longer to również nieoceniona pomoc przy karmieniu niemowląt piersią oraz butelką. Poduszka umożliwia swobodne karmienie, dzięki znacznemu odciążeniu okolic rąk, ramion, szyi i pleców. Specjalne wypełnienie pozwala utrzymać stabilną i wygodną pozycje matki i dziecka podczas karmienia, bez względu na to, czy dziecko jest karmione w pozycji siedzącej czy leżącej. Można ją podłożyć pod plecy i jako podparcie pod rękę zapewniając równocześnie wygodne ułożenie dziecka na kolanach mamy. Poduszkę można uformować jak gniazdko i ułożyć w nim dziecko, troczki trzymają brzegi i stabilizują poduszkę. Później, gdy dziecko próbuje samodzielnie siadać, zapewnia asekurację Maluszka.


Tylko oryginalną poduszkę można rozebrać do prania - posiada zewnętrzny pokrowiec zapinany na kryty zameczek, łatwy do ściągnięcia.


Wypełnienie poduszki to specjalne atestowane włókno  ECO FILLBALL. Są to cienkie miękkie włókna uformowane w drobne kuleczki, z dodatkowymi kanalikami powietrza. Dzięki specjalnej technologii produkcji kuleczki te są puszyste i sprężyste, a przy tym w dotyku są miękkie i delikatne jak puch, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.


Duży rozmiar poduszki (170 cm - długość po obwodzie) to gwarancja wygodnej pozycji dla dziecka i mamy - zarówno podczas karmienia, jak i podczas zabawy czy wypoczynku.


Jestem ciekawa opinii posiadaczek takich poduszek. Macie? Polecacie? Piszcie w komentarzach!
Poduszkę można kupić w sklepie Studio Barw.