W poszukiwaniu dodatków: dywany i lampki

Piękne dodatki to nieodłączny element każdego wnętrza - to właśnie dekoracje lubimy wybierać i kupować najbardziej. Dobrze dobrane kolorystycznie i w odpowiedniej ilości mogą sprawić, że kolor ścian czy mebli staje się nieistotny, bo drobne elementy mogą być wystarczającym akcentem nadającym pomieszczeniu charakteru.


Gdzie warto zajrzeć poszukując idealnych dodatków do wnętrza? Ja polecam Westwing - klub zakupowy w którym możemy upolować nie tylko fantastyczne dekoracje czy meble do pokoju malucha, ale także dla całego domu w bardzo atrakcyjnych cenach.

W dzisiejszym odcinku prezentuję dywany i lampki dla naszych maluchów, które możemy zamówić w obecnie trwającej kampanii


Upiększ pokój swojego malucha. Z pewnością ucieszy się z puszystego, miękkiego dywanika w pastelowych kolorach oraz oryginalnej lampki w kształcie muchomora. Te urocze dodatki nadadzą przytulnego charakteru bajkowemu królestwu Twojego dziecka. A może z kolekcji wybierzesz coś dla siebie? Świetnie sprawdzi się ona w kobiecych czy skandynawskich aranżacjach.


Dywan – zwłaszcza w pokoju dziecka raczkującego lub stawiającego pierwsze kroki – przynosi wiele korzyści. Zabezpiecza przed poślizgnięciami, w razie upadku jest dobrą amortyzacją, a ponadto chroni przed chłodem. Innymi słowy - to element, którego
w pokoju malucha nie może braknąć.
Wiele więcej tak pięknych produktów obejrzeć i kupić można tutaj. Kampania trwa do wtorku 12.01 do godziny 23! Skusicie się?

Źródło: Westwing