Świąteczne zakupy cz. 2. - czym zainteresuje się Mikołaj?

Na czym najmocniej nam zależy, gdy rozwija się nasze dziecko? Aby było zdrowe, oraz dobrze rozwijała się kreatywność i myślenie. Dlatego w poszukiwaniach prezentu świątecznego dla malucha dobrze rozejrzeć się za czymś co nauczy malucha rozwiązywania zagadek. Na rynku mamy mnóstwo kreatywnych zabawek. Co polecamy?


Tablica Dopasuj kształty od 3 lat, Mellisa & Doug


Edukacyjna tablica dzięki, której dzieci nauczą rozpoznawać się kształty i kolory. Zabawka doskonale połączy zabawę z naukę. Podczas układania dziecko rozwija zdolności logicznego myślenia.

Drewniany zestaw obrotowy, Mellisa & Doug


Zestaw kolejki z obrotowym mostem to świetna zabawa dla każdego małego inżyniera. Zestaw rozwija zdolności manualne i koordynację ruchową. Kolejka kompatybilna z innymi zestawami Melissa & Doug. Idealny pomysł na udany prezent! :-)

Klocki drewniane, Kids ConceptZestaw kolorowych drewnianych klocków, z któego dziecko będzie mogło zbudować wiele zabawnych i kreatywnych budowli. Klocki są zabawką, która rozwinie u dzieci sprawność manualną, wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową. Zestaw zawieraz 27 elementów.

Aktywny stolik, Kids Concept


Aktywny drewniany stolik w przyjemnych stonowanych kolorach będzie idealnym wypełnieniem wolnego czasu Twojego dziecka. Kształty zabawek umieszczonych na stoliczku są dopasowane do małych rączek malucha. Piszczałka, grzechotka walec z dzwoneczkiem pobudzą nie tylko zmysły dziecka ale dadzą mu wiele radości. Stoliczek jest lekki więc dziecko może samodzielnie przenosić je w dowolne miejsce.

Klocki drewniane w wózku, Kids ConceptPraktyczny i ładny wozek z klockami, którym dziecko będzie mogło przewozić w dowolne miejsce. Klocki pomogą maluchowi zbudować wiele zabawnych i kreatywnych budowli. Klocki są zabawką, która rozwinie u dzieci sprawność manualną, wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową. Zestaw zawiera 28 elementów.

Sorter zielony w sowy, Kids ConceptKreatywny sorter pozwoli dziecku rozwijać zmysły i szybko nauczy rozróżniać kształty. Panele boczne zabawki są ruchome które po wyjęciu funkcjonuja jak puzzle. Drewniana i solidna zabawka idealnie będzie pasować jako prezent.

Drewniane puzzle dinozaury lub ogród, Mellisa & Doug
Układanka przeniesie Cię w niezwykły świat dinozaurów. Świetna zabawa dla każdego maluszka. Układanka idealnie sprawdzi się w roli prezentu. Duże puzzle sprawiają, że poszczególne elementy są łatwe w chwytaniu. Drewniane puzzle ćwiczą zdolności manualne oraz koordynację naszych maluchów.

Drewniana kuchnia, Mellisa & Doug


Drewniana kuchnia to świetna zabawa nie tylko dla dziewczynek. Składa się ona między innymi z: 3-palnikowej płyty kuchennej, wyjmowanego zlewu, lodówki i piekarnika. Zegar, który również jest w zestawie, posłuży Twojemu dziecku przy nauce odmierzania czasu. Młody kucharz znajdzie w swojej kuchni wszystko, aby przygotować wyśmienite dania. Drewniana, solidna konstrukcja sprawi, że będzie to idealny prezent na urodziny bądź inną okazję. :-)


Stawiamy na prezenty funkcjonalne :) Dlatego przypominamy o promocji z okazji nadchodzących Świąt:  -7% na wszystkie nieprzecenione produkty!Źródło: Studio Barw