Produkt miesiąca: MoloMoco - dzianinowe kocyki dla dzieci i niemowląt

Nadeszły chłodniejsze dni, a wraz z nim potrzeba zakupienia cieplejszych rzeczy - od ubrań po nowe koce, kocyki. Jak zawsze najważniejsi dla nas są nasi milusińscy, i to o cieplutkich kocykach właśnie dla nich będzie dziś mowa.


Dzisiaj wraca fascynacja dzianinami, bo są niezwykle urocze, ciepłe i miękkie, zapewniają dziecku wygodę i swobodę ruchu. Wychodząc naprzeciw tym trendom firma MoloMoco tworzy produkty, które wykonane są z przyjaznych dla dzieci, certyfikowanych, naturalnych i szlachetnych włókien o doskonałej jakości, charakteryzujące się bogactwem barw oraz oryginalnym, eleganckim wzornictwem.MoloMoco to połączenie wzoru i koloru w pięknych splotach dzianinowych wykonanych z najlepszej jakości, certyfikowanej przędzy.
Najnowsze kolekcje MoloMoco inspirowane są sztuką ikebany, która skupia się na tworzeniu harmonii linearnych konstrukcji, rytmu i koloru.

Kocyki MoloMoco wykonane są z wysokiej jakości przędzy spełniającej najsurowsze normy bezpieczeństwa, potwierdzone certyfikatem OEKO-TEX TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA zbadane na substancje szkodliwe.

Kocyki są dostępne do kupienia w e-sklepie Studio Barw. Z pewnością zadowolą niejednego malucha w te coraz chłodniejsze dni :)