Produkt miesiąca - praktyczne naklejki na ścianę

Naklejki na ścianę cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim możemy sprawić że pokój dziecka zamieni się w bajeczną krainę. Warto wiedzieć, że taka dekoracja może pełnić również funkcję praktyczną. Dziś chciałabym Wam przedstawić naklejki naścienne firmy Wallies
Naklejki ścienne Wallies to wspaniały pomysł by rozweselić nudny pokój dziecka! Wesołe dekoracje pozwalają dzieciom stworzyć własne, niepowtarzalne wnętrze a dzięki elementom w dużym rozmiarze wykreują swój własny, bajkowy świat. Samoprzylepne naklejki są proste w użytkowaniu, można je łatwo usunąć jak i przemieścić w inne miejsce. Ogromną zaletą naklejek Wallies jest to, że są bezpieczne dla większości powierzchni, nie pozostawiają na ścianie lepkiego osadu a dzieci mogą dowolnie naklejać, przeklejać i zmieniać położenie elementów! Nie zaleca się stasowania naklejek na nierównych lub chropowatych powierzchniach.

Wyprodukowano w USA.

Firma Wallies to firma pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i wytwarzająca tam wszystkie swoje produkty. Każdy projekt Wallies wykonany jest z wytrzymałego, samoprzylepnego winylu na podkładzie, który może łatwo zostać usunięty i przeniesiony. Firma oferuje szeroki wybór elementów ściennych, takich jak gry, alfabet i dinozaury, które są edukacyjne i zabawne, jak i naklejki kredowe, na których możemy zapisywać najważniejsze informacje, a dziecko może tworzyć swoje nie powtarzalne obrazki.

Jak Wam się podobają? Naklejki w formie tablicy kredowej można wykorzystać także w swoim biurze, lub w kuchni. Uwielbiamy takie praktyczne pomysły!

Źródło: studiobarw.com