Produkt miesiąca - biurka

Już za ponad dwa tygodnie pierwszy dzień szkoły. Nasze dzieci znów wiele czasu będą spędzać przy biurku po lekcjach. Bardzo ważną rzeczą o której musimy pamiętać to wygodne ustawienie biurka względem światła. Wybór biurka również nie pozostaje obojętny.Biurko powinno stać jak najbliżej okna.
A najlepiej pod nim. Wtedy blat jest dobrze oświetlony w dzień. Kiedy jest widno, nie trzeba zużywać światła sztucznego. Dodatkowo parapet można wykorzystać jako dodatkową półkę.


Mnogość brył, różnorodność kolorystyczna kolekcji, uniwersalny design to niewątpliwe atuty mebli „LiMO”.

Wymiary:
130 x 60 x 73 cm

Biurko z kontenerkiem Simple Timoore Light Line

Biurko “timoore” to mebel, który pomoże Twojemu dziecku pokonać zadania, jakie stawia przed nim szkoła ! To doskonałe miejsce zarówno do pracy, jak i zabawy. Biurko posiada praktyczny kontenerek z dwiema szufladami; górna szuflada została zaprojektowana tak, aby mogła swobodnie pomieścić kartki formatu A4. Jest przeznaczona do przechowywania różnych drobiazgów i podręcznych dokumentów - np. dziecięcych rysunków. Szuflada chowa się całkowicie wewnątrz kontenerka i jest widoczna po otworzeniu dolnej szuflady gdzie można przechowywać rzeczy o większych rozmiarach.

Lampka na biurku.
Powinna stać po odwrotnej stronie niż ręka którą pisze dziecko. Po lewej stronie gdy dziecko jest praworęczne, po prawej gdy leworęczne - wtedy snop światła pada tak, aby cienie, na przykład cień długopisu, nie przeszkadzały w trakcie pisania.

Dodatkowe szuflady.
Jeśli mamy biurko bez kontenerka, powinniśmy je dokupić aby zagospodarować więcej przyborów. Szufladki można pogrupować na kategorie aby uniknąć bałaganu.

Biurko Beep, Timoore

Biurko obok takich mebli jak tapczan czy szafa stanowi trzon każdej kolekcji. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Beep. Charakterystycznym elementem biurka jest kolorowy, narożnikowy łącznik, który oprócz roli konstrukcyjnej, pełni także funkcje podręcznego piórnika. Piórnik podobnie jak trójkątna wstawka w narożniku kontenerka oferowany jest w ośmiu różnych kolorach. 

Biurko Click, Timoore

Biurko z kolekcji CLICK. Mebel niezbędny w pokoju każdego ucznia. Funkcjonalny, praktyczny a jednocześnie niebanalny. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów posiada szeroki, wygodny blat, oraz podręczny kontenerek, który dodatkowo został wyposażony w regulowaną na trzech wysokościach półkę.


Biurko Fino, Bellamy

Biurko z kolekcji Fino posiada dwie pojemne szuflady wyposażone w prowadnice z samodomykiem. U góry na blacie mocowana jest listwa ozdobna.

Dodatkową opcją do nabycie osobno jest kontenerek, który można dostawić pod biurkiem. Szafeczka stoi na kółkach, co umożliwia łatwe postawienie go w dowolnie wybranym miejscuBiurko Falko, Paidi

Biurko, które rośnie razem z Twoim dzieckiem - od przedszkolaka do studenta.


Dla zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego Dziecka ważna jest prawidłowa postawa przy odrabianiu lekcji. By zapobiec późniejszym problemom z kręgosłupem i wadom postawy, ortopedzi i ergonomiści zalecają biurka i krzesła, dopasowujące się do wzrostu i postury dziecka. Stanowiska do nauki jakie proponuje PAIDI można ustawiać na wiele sposobów - by od samego początku zapewnić pracę bez oznak napięcia i zmęczenia. Biurko Falko charakteryzuje się solidną i stabilną metalową konstrukcją. Prosty, uchylny blat z możliwością regulacji wysokości położenia, zapewni prawidłową postawę Twojej pociechy podczas codziennej pracy czy zabawy. Za pomocą korbki z łatwością można wyregulować pożądaną wysokość blatu a na podręcznym uchwycie zawiesimy plecak lub torbę.


Źródło: studiobarw.com