Produkt miesiąca: super promocja mebli dla ucznia

Wakacje to nie tylko czas na wypoczynek - dla niektórych to także czas na przygotowanie się do pierwszego roku szkolnego w życiu lub w nowej szkole. Co jest nam niezbędne? Przede wszystkim biurko, a dla niektórych nawet wyposażenie całego pokoju. Dla wszystkich poszukujących mebli o atrakcyjnym designie mam ciekawą ofertę.
Timoore to kolekcje niezwykłych mebli dla dzieci. Zrywają one z konwencjonalnym i szablonowym wystrojem wnętrz, proponując coś odmiennego, nietuzinkowego i wyjątkowego. Energetyzujące barwy, designerskie kształty oraz unikatowe rozwiązania, sprawiają, że meble młodzieżowe Timoore kreują przestrzeń przyjazną oraz inspirującą – idealną dla młodego, kształtującego się dopiero człowieka. Jako rodzice pragniemy dawać dzieciom to co najlepsze. W kwestii jakości, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności nie uznajemy jakichkolwiek kompromisów. Nowoczesne meble dla dzieci i młodzieży Timoore odzwierciedlają nasze przekonania w każdym, nawet najdrobniejszym detalu.

Ta jedna z najlepszych polskich marek oferuje teraz 15% rabat za zakup kompletu mebli, składającego się z minimum trzech brył! Możemy zakupić biurko, regał i półkę - to wystarczy aby zaoszczędzić i przygotować wspaniały kąt dla ucznia.To również wspaniała okazja dla tych, którzy urządzają pokój od nowa. Promocja dotyczy kolekcji: ELLE, FIRST, FIRST light line,SIMPLE, SIMPLE light line, LIMO, CLICK, BEEP, FRAME, FRAME light line, CLARISS.

Możemy sami komponować kolorystykę mebli - zagwarantuje nam to wspaniały wystrój pokoju ucznia!

Źrodło: timoore.eu