Produkt miesiąca - materac dla dziecka

Materac dla malucha i większego dziecka to bardzo ważna rzecz znajdująca się w każdym domu. Rozglądając się za łóżeczkiem, poważnie pomyślmy o zdrowym rozwiązaniu, które zaprocentuje na przyszłość - a zdrowy kręgosłup to podstawa. Wybierzmy dobry materac.


Zapraszam wszystkich przyszłych i obecnych rodziców do zapoznania się z ofertami najlepszych producentów.Materace dostępne na rynku są różnej jakości i w bardzo różnym przedziale cenowym. Warto zorientować się w ich cenach.
Materace kokosowe i z łuski gryki są lekkie, naturalne, antybakteryjne i hypoalergiczne. Pochłaniają wilgoć i pot, są dobre dla kręgosłupa. Gryka nie jest polecana maluchom poniżej 6 miesiąca życia, dlatego często spotkać można materace kokosowo-gryczane. Przez pierwsze pół roku dziecko powinno spać na stronie kokosowej.

Materac lateksowo-kokosowy kolekcja Disney Baby, Hevea - Produkt PolskiMaterac lateksowo kokosowy COCO Baby, Vitmat - Produkt Polski

Świetnym wyborem są z materace lateksowe. Są one trwałe, elastyczne i dopasowują się do ciała dziecka. Posiadają właściwości antygrzybicze, antybakteryjne, a dodatkowo są „oddychające”, dzięki kanalikom pionowo rozmieszonych na całej powierzchni, które przepuszczają powietrze, co zdecydowanie podwyższa komfort snu.

Materac lateksowy Baby, Vitmat 

Materac lateksowy, pokrowiec Aegis, Hevea

Warte uwagi są również materace z pianki wysokoelastycznej, która posiada 98% porów otwartych, dzięki czemu materac bardzo dobrze oddycha. Są to materace całkowicie antyalergiczne.


Materac wysokoelastyczny kolekcja Disney Baby, Hevea


Warto kupić materac dobrej jakości i przygotować się na jeden z większych jednorazowych wydatków związanych z maluchem. Nie warto kupować tanich i cienkich materacyków. 
Najlepiej spróbować z materacem dwustronnym np. kokosowo-piankowym, lateksowo-kokosowym, w których obie strony są odpowiednie, przy czym jedna nieco twardsza, druga bardziej miękka.

Materac piankowo-kokosowy ECO CoCoBaby, Vitmat

Produkty Vitmat™ zostały stworzone przy współpracy z neonatologami, pediatrami oraz fizjoterapeutami. Materace i poduszki produkowane są w Polsce z najwyższej jakości komponentów. Specjalizujemy się w materacach dla dzieci oraz młodzieży a wieloletnia dystrybucja innych marek pozwoliła nam stworzyć produkt według rygorystycznych norm oraz zaleceń. /źródło. Vitmat.com


FABRYKA MATERACÓW HEVEA s.c. to marka handlowa, która stała się synonimem jakości polskiego produktu i to już niemal w całej Europie od Londynu po Wilno. To najlepsza rekomendacja i jednocześnie nagroda za lata pracy.
Produkujemy materace, już od 2006 roku, najlepiej jak umiemy. Bazując na doświadczeniu i opiniach klientów – także tych niezadowolonych. Tworzymy je w Polsce, czyli u nas. Kupując nasze produkty masz pewność właściwego wyboru, świadomość korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich oraz poczucie wspierania lokalnego rynku! Te TRZY elementy tworzą jedną całość, w niektórych kręgach nazywaną przemyślanymi zakupami. /Źródło: heveamaterace.pl