Stylowe wnętrze - cegła w pokoju dziecka

Witam prawie po majówce! Mam nadzieję że po krótkim odpoczynku mogę zabrać Was w podróż po wyjątkowych pokoikach maluchów - takich w którym cegła jest głównym bohaterem w pomieszczeniu.

Było rustykalnie - teraz będzie nowocześnie.
Cegła - materiał budowlany, twardy, stały, surowy. Pełni rolę również dekoracyjną we wnętrzach w stylu loft, we wnętrzach męskich i nie tylko. Chętnie wybieramy imitacje cegły montowane na ścianę do kuchni, salonów, gabinetów. Z reguły taka dekoracja kojarzy się z surowością, zimnem. Jak wypadają więc na tle uroczych dziecięcych mebelków? Podpowiem: rewelacyjnie.
Zimno, nieprzyjemnie? Moim zdaniem wręcz przeciwnie, ściana, wnęka udekorowana tapetą imitującą cegłę, lub płytki dekoracyjne pomogą unowocześnić wnętrze, dodać charakteru, a nawet świetnie będzie prezentować się na tle mebli klasycznych, stylizowanych. 
A Wy co sądzicie o takim rozwiązaniu? :)

Źródło zdjęć: Pinterest

Uwaga! Przypominam o zakładce "Wasze projekty". Wiem, że mamy chętnie samodzielnie urządzają pokoje maluchów i robią to na naprawdę wysokim poziomie! Zachęcam do wysyłania zdjęć Waszych dzieł wraz z opisami, zostaną umieszczone w zakładce aby każda poszukująca inspiracji i rozwiązań mama mogła zasięgnąć pomysłu oraz rady.