Cykl: Co na rynku piszczy? Urządzamy kącik dla niemowlęcia z Bobono

Oczekując na nowego członka rodziny poszukujemy jak najlepszych rozwiązań, wędrujemy po sklepach w celu skompletowania wyprawki, szukamy okazji i ciekawych pomysłów na pokoik lub kącik dla malucha w naszej sypialni. Często można znaleźć kilka produktów na jedno zamówienie. Dzięki temu dostaniemy jedną wysyłkę - bardzo często darmową - a w niej cały pokoik! Takie rozwiązanie proponuje sklep Studio Barw, dzięki współpracy z firmą Bobono.

Bobono to nowy europejski producent koszy, łóżeczek i przepięknych pościeli dla niemowląt. Produkty są wynikiem starannej pracy ręcznej, bardzo szczegółowo wykonanej. Dzięki temu można zagwarantować bezpieczeństwo dziecka, spokój i pewność właściwego wyboru.


Do produkcji stosowane są tylko sprawdzone, certyfikowane i bezpieczne materiały, które są poświadczone certyfikatami Okotex lub TUV.

Producent proponuje bardzo szeroki wachlarz asortymentu - za jednym razem możemy zakupić komplet pościeli, kołderkę, podusię, ochraniacz na szczebelki, falbankę maskującą, moskitierę, różek i mnóstwo innych produktów - a wszystkie dostępne są w różnych kolorach i motywach! Możemy zdecydować się na groszki, paski a nawet elegancką pepitkę.


Studio Barw oferuje komplety 3-częściowe, 5-częściowe oraz 11-częściowe. Komplety możemy również komponować samodzielnie, wybrać tylko moskitierę, lub sam przewijak, a nawet dobrać możemy przepiękne zasłonki. Wszystko dobrane w jednym motywie sprawi, że pokoik będzie jednolity i przyjemny dla oka. W związku z dużym doborem kolorystycznym, możemy również wybrać kolor pasujący do naszej sypialni, kiedy taki kącik chcemy sprawić właśnie tam.
Wybierając dodatkowo łóżeczko wysyłka będzie jedna oraz w cenie 0 zł.

Bardzo praktycznym pomysłem są także łóżeczka przystawki, które można dostawić do łóżka rodziców

Prezentowane produkty są z kolekcji Wiszące Serduszka.

Co sądzicie o takich kompletach? Jest to rozwiązanie ułatwiające zakupy, czy jednak cała frajda polega na wybieraniu pojedynczych elementów i łączeniu ich ze sobą?