Sposób na udekorowanie pokoju dziecka - naklejki na ścianę

Jak sprawić aby pokój malucha miał swój niepowtarzalny charakter?
Piękny kolor ścian, tapeta, a może naklejki? Można również połączyć ze sobą różne opcje. Zanim zaczniemy dekorować ściany możemy zacząć od początku - stworzyć historię. Wybierzmy piękny kolor, dopasujmy do niej naklejkę - dużą, małą, średnią, kilka różnych, lub jedną o ogromnym rozmiarze, która zaprezentuje piękny krajobraz, a nasz maluch będzie bawił się w krainie z klimatem.
Zanim wybierzemy odpowiedni motyw minie na pewno mnóstwo czasu. Musimy zastanowić się jaką bajkę chcemy napisać, co może spodobać się naszemu dziecku najbardziej. Pomoże nam w tym dobrze zaopatrzony sklep, lub producent naklejek, który zapewni nam także możliwość zaprojektowania własnego pomysłu. 
Taką propozycję ma dla nas firma Tenstickers, hiszpańska marka, która na początku 2015 roku pojawiła się również w Polsce. Ogromny wybór naklejek dla dzieci, bo aż 24 strony, to jeden z atutów marki.


Odrobina nauki i zabawyTenstickers do dyspozycji posiada studio projektowe, gdzie są nieprzerwanie tworzone nowe i awangardowe projekty, których celem jest nadanie naszym domom innego, niepowtarzalnego charakteru.

Personalizowane naklejki to absolutny hit!


Zabawnym i przydatnym akcentem są miarki wzrostuBardzo modne farby tablicowe można zastąpić również naklejkami!
Fantastyczna jest możliwość wyboru wielkości naklejki. Na stronie sklepu www.tenstickers.pl możemy również wybrać kolor naklejki oraz dopasować ją do koloru ściany. Również dzięki dostępnemu na stronie narzędziu „Stwórz własny projekt” jest możliwe przekształcenie każdego obrazka, zdjęcia w naklejkę.
Większość naklejek dostępnych na stronie wykonane są z materiałów antybąbelkowych o łatwej i szybkiej aplikacji. Nie ma obaw, jeśli pierwszy raz umieszczamy naklejkę dekoracyjną. Wraz z zamówieniem otrzymujemy małą próbkę białej naklejki, która umożliwia praktykę w trakcie aplikacji.Znajdziemy mnóstwo naklejek dla dziewczynek, neutralnych i dla chłopców

Dla rodziców też znajdzie się wiele fajnych pomysłów do udekorowania sypialni, łazienki, kuchni, przedmiotów, a także samochodów!

Do wykonania projektów używana jest najnowsza, dostępna technologia. Stosowane są materiały najwyższej jakości. 
Naklejki można kupić wyłącznie on-line.

Która naklejka jest Waszą ulubioną? ;)

Źródło zdjęć: www.tenstickers.pl