Sposób na udekorowanie pokoju dziecka - ozdobne sufity

Dekorując pokój malucha bierzemy pod uwagę mnóstwo rozwiązań - nakładamy fantazyjne tapety, lub malujemy bohaterów bajek na ścianach, kupujemy piękne dodatki, generatory świetlne, lampy, na półkach umieszczamy pluszowe misie i inne zabawki. Pomysłów jest nieskończenie dużo.
Jednak mało przyciągającym uwagę elementem w każdym pomieszczeniu jest sufit. Zazwyczaj malujemy go na biało, wieszamy piękną lampę lub montujemy punkty świetlne, pod samym sufitem naklejamy dekoracyjne paski, lub styropianowe listwy ozdobne, i na tym koniec.Maluch leżący w łóżeczku widzi głównie biały kolor, chyba że przygotujemy generator świetlny, który wyświetli gwiazdy na suficie. Można również zainteresować się sufitem bardziej - przygotować go tak, aby był główną dekoracją pokoju.

Naklejki ścienne możemy przykleić na pomalowanym lub białym suficie. Dodatkowy efekt dadzą naklejki z mieniącego się materiału.


Pasy na suficie lub jednakowy kolor poszerzą, wydłużą lub obniżą optycznie pokoik
Sufit w drewnie daje niesamowicie ciepły klimat

Rozgwieżdżone niebo jest najczęściej stosowanym i najbardziej efektownym pomysłem
Malowidła na suficie mogą dać różne efekty - zależny kto wykona projektCiekawym pomysłem jest również tkanina na suficie. Nie zapominajmy jednak o osiadającym kurzu - na pewno nie łatwo jest zdjąć taką tkaninę do praniaSą sądzicie o sufitowych aranżacjach? :)