Moi Mili - czyli niepowtarzalne dekoracje do pokoju malucha

Dekorowanie pokoju maluszka, ba! Dekorowanie pomieszczeń to jedno z najprzyjemniejszych zadań domowych. Jednak oprócz tej przyjemności mamy także wiele dylematów. Jaki kolor? Jaki motyw? Jedno jest pewne - podczas wybierania pięknych przedmiotów do "ubrania" pokoiku bawimy się świetnie.

Osobiście jestem zwolenniczką wybierania rzeczy niepowtarzalnych - czyli najprościej mówiąc - ręcznie wykonywanych. Nie przepadam za dekoracjami kupowanymi w centrach, halach handlowych, produkowanych masowo. Wiele rzeczy bardzo się powtarza, mnóstwo pokoi w różnych domach ubranych jest tak samo. Jeżeli chcemy coś, czego nie mają inni, poszukajmy dalej.


Przedstawiam sklep internetowy Moimili.net
Znajdziemy tutaj rzeczy wyłącznie ręcznie "produkowane". 
W Moi Mili postawiono na ekologię, recykling i jakość. Produkty szyte są z wysokiej jakości lnu z domieszką bawełny oraz tkanin w 100% bawełnianych. Zdrowo? Ekologicznie? A jakże!Girlandy wykonane z bawełnianych proporczyków oraz wełnianych szydełkowych kwadratów

Wszystkie artykuły pobudzają do kreatywnej zabawy oraz świetnie dekorują i rozweselają pokój malucha i dorosłego. Są proste w swej formie i funkcjonalne, dzięki temu nieraz ponadczasowe.
Pudełka wykonane z drewna sosnowego. Starannie, ręcznie oklejone papierem bezkwasowym i polakierowane.


"Pacz to wyjątkowo tipi wykonane z naturalnych materiałów: 100% bawełny i drewna. Tipi świetnie sprawdzi się w domu, w ogrodzie, czy na plaży. Nasze pociechy wreszcie, będa mogły mieć swój świat, małą przestrzeń do realizacji najróżniejszych zabaw. Po skończonej zabawie, wystarczy namiot schować do pokrowca i odłożyć w róg pokoju. Złożony zajmuje nie wiele miejsca." Jest to wspólny projekt Moi Mili z Radosną Fabryką"Mobil Moi Mili jest starannie stworzony techniką origami. Do jego wykonania używamy wysokiej jakości, sztywnego papieru bezkwasowego i patyczków znalezionych podczas spacerów."

W tej wspaniałej ofercie znajdziemy mnóstwo innych dodatków zarówno do pokoju, jak i do zabawy. Moim zdaniem nie ma nic lepszego, niż ekologiczne rozwiązania, ręcznie wykonane pomysły, które umilą nam i naszym maluchom czas spędzony w domu.